Shakarpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07CTRPS0224C1ZR
Call 07949350084 84% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Type | Addressable |
| Brand | Notifier |
| System Components | Fire Alarm Control Panel |
| Body Material | Plastic |
| Usage/Application | Fire Alarm System |
| Model Name/Number | F/MCP/GLASS |
| Color | Red |
| Shape | Sqaure |
| Voltage | 20-360 V |
| Power | 550 W |
| I Deal In | New Only |
| Frequency | 50-60 Hz |
View Complete details
| Type | Addressable |
| System Components | Smoke Detectors |
| Usage/Application | Office Premises |
| Automation Grade | Automatic |
| Relay Outputs | Alarm Relay |
| Control Keys | Evacuate |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Brand | N |
| Material | ABS |
| Usage/Application | Fire Alarm System |
| Model Name/Number | NBG-12LX |
| Color | Red |
View Complete details
| Body Material | ABS Plastic |
| System Components | Fire Alarm Control Panel |
| Operating Voltage | 240 V |
| Type | Addressable |
| Brand/Company | Apollo |
| Relay Outputs | Supervisory Relay |
| Control Keys | Evacuate |
View Complete details